Logowanie

I Zimowy Turniej Szachowy

Byliśmy dzisiaj na I Zimowym Turnieju Szachowym patronowanym przez marszałka Dariusza Klimczaka. Młodzi mieli okazję pograć z "dziadkami", a w przerwach Topory udostępniły gry planszowe. Nasze chłopaki spisali się nieźle. Kuba Kłos III miejsce, Arek Michalski niewiele dalej, bo na piątym i niedaleko Kuba Nowak. Gratulujemy i cieszymy się bardzo :)

 Migawki artykułów

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 marca 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Bardzo dobrze wypadł Bartosz Nowakowski z klasy VII b, który zajął I miejsce w grupie wiekowej - klasy VII i gimnazjalne. Bartek będzie reprezentował powiat rawski na etapie wojewódzkim konkursu. Życzymy mu kolejnych sukcesów.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.