Logowanie

I Zimowy Turniej Szachowy

Byliśmy dzisiaj na I Zimowym Turnieju Szachowym patronowanym przez marszałka Dariusza Klimczaka. Młodzi mieli okazję pograć z "dziadkami", a w przerwach Topory udostępniły gry planszowe. Nasze chłopaki spisali się nieźle. Kuba Kłos III miejsce, Arek Michalski niewiele dalej, bo na piątym i niedaleko Kuba Nowak. Gratulujemy i cieszymy się bardzo :)

 Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.