Logowanie

Laureaci ogólnopolskiego konkursu "Mój las"

Na szczeblu okręgowym Ogólnopolskiego Konkursu "Mój las" uczniowie naszej szkoły znaleźli się w gronie laureatów. W kategorii kl. I - III drugie miejsce zajęła Aniela Sputowska, a wyróżnienia otrzymali; Maria Żebrowska, Jędrzej Stępień i Pola Sputowska. W kategorii klas IV - VI drugie miejsce zajął Marcel Lemański, a wyróżnienie otrzymała Aleksandra Starczewska. W gronie laureatów klas gimnazjalnych znalazły się Marcelina Mordaka i Wiktoria Wrzosek. Gratulujemy!

 

 

 Migawki artykułów

Już czytamy!

Uczniowie klas pierwszych poznali już wszystkie literki i rozszerzony alfabet. Do biblioteki przychqdzą od dawna, jednak uroczystość pasowania na czytelnika była ważnym dla nich wydarzeniem. Uczniowie klasy IIIa i IIIe przygotowali przedstawienie i konkursy dla swoich młodszych kolegów. Na pamiątkę spotkania wszyscy otrzymali zalkładki do książek. 


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.