Logowanie

Laureaci ogólnopolskiego konkursu "Mój las"

Na szczeblu okręgowym Ogólnopolskiego Konkursu "Mój las" uczniowie naszej szkoły znaleźli się w gronie laureatów. W kategorii kl. I - III drugie miejsce zajęła Aniela Sputowska, a wyróżnienia otrzymali; Maria Żebrowska, Jędrzej Stępień i Pola Sputowska. W kategorii klas IV - VI drugie miejsce zajął Marcel Lemański, a wyróżnienie otrzymała Aleksandra Starczewska. W gronie laureatów klas gimnazjalnych znalazły się Marcelina Mordaka i Wiktoria Wrzosek. Gratulujemy!

 

 

 Migawki artykułów

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 marca 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Bardzo dobrze wypadł Bartosz Nowakowski z klasy VII b, który zajął I miejsce w grupie wiekowej - klasy VII i gimnazjalne. Bartek będzie reprezentował powiat rawski na etapie wojewódzkim konkursu. Życzymy mu kolejnych sukcesów.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.