Logowanie

Popołudnie z grami i konkursami

14 marca odbyło się w naszej szkole "Popołudnie z grami i konkursami" przygotowane przez Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki "Topory". Wzięli w nim udział uczniowie od czwartej klasy do gimnazjalistów. Przez cztery godziny uczniowie grali w gry fabularne i planszowe a także uczestniczyli w różnych konkursach: "Jaka to melodia", "O Harrym Potterze",  na najlepszy komiks, grali w kalambury. Najlepsi uczniowie w poszczególnych grach i konkursach otrzymali nagrody. Popołudnie dowiodło, że można fajnie spędzić czas nie tylko przy komputerze i z telefonem komórkowym. Takie popołudnia warto powtarzać.

Przedstawiamy zdjęcia wykonane przez Panią Luizę Wieczorek i panią Annę Kraćkowską.Migawki artykułów

Spotkanie z piłkarzami Widzewa

Kibice Widzewa mieli okazję spotkać się z przedstawicialami ulubionego klubu. Podczas spotkania został razegrany konkurs na temat historii Widzewa. Zwyciężyli chłopcy z III a gimnazjum. Gratulujemy. Po spotkaniu odbył się mecz piłkarski, w którym uczestniczyli zaproszeni goście.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.