Logowanie

Mały Konkurs Recytatorski 2018

Pierwszego dnia konkursu współzawodniczyli ze sobą przedstawiciele klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. Drugiego dnia wysłuchalismy recytacji uczniów klas drugich i trzecich. Jury miało trudne zadanie, ponieważ wszyscy uczestnicy konkursu prezentowali wysoki poziom. Na szczeblu powiatowym w MDK naszą szkołę reprezentować bedą Milan Lemański i Magda Kucharska. Gratulujemy :) Przypominamy, że aby obejrzeć wszystkie zdjęcia należy w galerii kliknąć "pokaż wszystko".Migawki artykułów

Spotkanie z piłkarzami Widzewa

Kibice Widzewa mieli okazję spotkać się z przedstawicialami ulubionego klubu. Podczas spotkania został razegrany konkurs na temat historii Widzewa. Zwyciężyli chłopcy z III a gimnazjum. Gratulujemy. Po spotkaniu odbył się mecz piłkarski, w którym uczestniczyli zaproszeni goście.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.