Sukcesy naszych siatkarzy

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 po wygraniu zawodów powiatowych w Rawie, rejonowych, w Żychlinie, awansowali w mini siatkówce czwórki-chłopców do zawodów  wojewódzkich, które odbyły się w dniu 28.02.18 w Tomaszowie Mazowieckim. W zawodach brało udział 6 zespołów, pokonując Ozorków nasi uczniowie zajęli III miejsce. Szkołę w w/w zawodach reprezentowali: Jakub Wolski, Marcin Mazur, Kamil Rogala, Maciej Siedlecki, Jakub Kaczyk, Kacper Kielich, Igor Król, Piotr Judziński, Jakub Rogala, Gabriel Gałecki, Michał Budziński. Uczniowie  ci na co dzień trenują w klubie MUKS „Jedynka”, a ich trenerem  jest Renata Milczarek-Madej.

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)