Logowanie

Sukcesy naszych siatkarzy

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 po wygraniu zawodów powiatowych w Rawie, rejonowych, w Żychlinie, awansowali w mini siatkówce czwórki-chłopców do zawodów  wojewódzkich, które odbyły się w dniu 28.02.18 w Tomaszowie Mazowieckim. W zawodach brało udział 6 zespołów, pokonując Ozorków nasi uczniowie zajęli III miejsce. Szkołę w w/w zawodach reprezentowali: Jakub Wolski, Marcin Mazur, Kamil Rogala, Maciej Siedlecki, Jakub Kaczyk, Kacper Kielich, Igor Król, Piotr Judziński, Jakub Rogala, Gabriel Gałecki, Michał Budziński. Uczniowie  ci na co dzień trenują w klubie MUKS „Jedynka”, a ich trenerem  jest Renata Milczarek-Madej.Migawki artykułów

Już czytamy!

Uczniowie klas pierwszych poznali już wszystkie literki i rozszerzony alfabet. Do biblioteki przychqdzą od dawna, jednak uroczystość pasowania na czytelnika była ważnym dla nich wydarzeniem. Uczniowie klasy IIIa i IIIe przygotowali przedstawienie i konkursy dla swoich młodszych kolegów. Na pamiątkę spotkania wszyscy otrzymali zalkładki do książek. 


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.