Logowanie

Spotkanie z lekarzem

W dniu 27 kwietnia odbyło się spotkanie z dr Elżbietą Koziarską - lekarzem ginekologiem, która wygłosiła prelekcję nt "Dojrzewanie to trudny okres". W spotkaniu uczestniczyły dziewczęta z klas VII i II gimnazjum w ramach lekcji biologii.Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.