Logowanie

Wycieczka do muzeum

Wybraliśmy się  do Muzeum Ziemi Rawskiej, żeby zobaczyć jak wygląda po remoncie, zwiedziliśmy wystawę czasową "Poczet królów i książąt polskich" z Muzeum Lalek w Pilźnie oraz obejrzeliśmy nową wystawę stałą "Gabinet numizmatyczny" i "Wnętrze izby rawskiej z początku XX wieku", która zmieniła się o część kulinarną.Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.