Wycieczka do muzeum

Wybraliśmy się  do Muzeum Ziemi Rawskiej, żeby zobaczyć jak wygląda po remoncie, zwiedziliśmy wystawę czasową "Poczet królów i książąt polskich" z Muzeum Lalek w Pilźnie oraz obejrzeliśmy nową wystawę stałą "Gabinet numizmatyczny" i "Wnętrze izby rawskiej z początku XX wieku", która zmieniła się o część kulinarną.

Już czytamy!

Uczniowie klas pierwszych poznali już wszystkie literki i rozszerzony alfabet. Do biblioteki przychqdzą od dawna, jednak uroczystość pasowania na czytelnika była ważnym dla nich wydarzeniem. Uczniowie klasy IIIa i IIIe przygotowali przedstawienie i konkursy dla swoich młodszych kolegów. Na pamiątkę spotkania wszyscy otrzymali zalkładki do książek.