Logowanie

Tobie Ojczyzno

W miedzyszkolnym konkursie recytatorskim zorganizowanym przez SP4 zatytułowanym "Tobie Ojczyzno" nasi uczniowie odniesli sukces. Marysia Przytuła z kl. VIIb zajęła pierwsze miejsce, a Ada Surdykowska z kl. VIb zdobyła wyróznienie. Gratulujemy :)Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.