Logowanie

Laureat konkursu matematycznego

MAKSYMILIAN MAJEWSKI – UCZEŃ KLASY 7B SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W RAWIE MAZOWIECKIEJ LAUREATEM WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO ZORGANIZOWANEGO PRZEZ ŁÓDZKIE KURATORIUM OŚWIATY.

Z laureatami konkursów przedmiotowych spotkał się w środę 11 kwietnia 2018r. kurator oświaty Grzegorz Wierzchowski. Uroczystość miała miejsce w największej auli „Paragrafu” – okazałej siedziby Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.
– Dzisiejszy dzień jest ukoronowaniem waszej ciężkiej, często wieloletniej nauki – zwrócił się do uczniów kurator. – Życzę wam, by olbrzymia wiedza, którą już macie, zamieniła się kiedyś w mądrość, dzięki której możemy podejmować dobre decyzje, związane nie tylko z edukacją. Niech ta mądrość procentuje w życiu osobistym i zawodowym, w rozwoju lokalnych społeczności oraz całego państwa – życzył Grzegorz Wierzchowski.
Kurator podziękował wszystkim, którzy zorganizowali wojewódzkie konkursy przedmiotowe oraz przygotowali ich uczestników – nauczycielom i rodzicom uczniów, pracownikom Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz Kuratorium Oświaty.
Jak wyliczał podczas środowej uroczystości wicewojewoda Karol Młynarczyk, w konkursach w bieżącym roku szkolnym wzięło udział około 30 tys. uczniów z łódzkiego
– Znaleźć się w takim gronie, to jak zdobyć medal olimpijski. Patrząc na was widzę Polskę piękną i bezpieczną – powiedział do zwycięzców wicewojewoda.
Nie ma w województwie wyższego wyróżnienia dla waszej wiedzy niż laury w konkursach przedmiotowych – mówił do uczniów zgromadzonych w Paragrafie Grzegorz Wierzchowski, łódzki kurator oświaty.
To dla nas wielka radość, że wśród najlepszych znalazł się Maks z naszej szkoły , o którego sukcesach matematycznych słyszeliśmy już wielokrotnie. Gratulujemy!

 

 Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.