Logowanie

Karta rowerowa 2018

Jak co roku w maju uczniowie klas czwartych przystąpili do egzaminu na swoje pierwsze prawo jazdy czyli kartę rowerową. Część praktyczna, sprawdzająca umiejętność jazdy na rowerze oraz stosowanie się do przepisów drogowych odbyła się na sali gimnastycznej pod czujnym okiem funkcjonariuszy Powiatowej Komendy Policji. Migawki artykułów

Już czytamy!

Uczniowie klas pierwszych poznali już wszystkie literki i rozszerzony alfabet. Do biblioteki przychqdzą od dawna, jednak uroczystość pasowania na czytelnika była ważnym dla nich wydarzeniem. Uczniowie klasy IIIa i IIIe przygotowali przedstawienie i konkursy dla swoich młodszych kolegów. Na pamiątkę spotkania wszyscy otrzymali zalkładki do książek. 


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.