Logowanie

Karta rowerowa 2018

Jak co roku w maju uczniowie klas czwartych przystąpili do egzaminu na swoje pierwsze prawo jazdy czyli kartę rowerową. Część praktyczna, sprawdzająca umiejętność jazdy na rowerze oraz stosowanie się do przepisów drogowych odbyła się na sali gimnastycznej pod czujnym okiem funkcjonariuszy Powiatowej Komendy Policji. Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.