Logowanie

Niecodzienna lekcja historii

Dzisiaj klasy trzecie i czwarte miały okazję uczestniczyc w niecodziennej lekcji. Była to lekcja historii, która przeprowadziła nas od czasów wikingów po chcrzest Polski. Przy okazji zdobywania wiedzy było duzo smiechu i zdziwienia, a to, jak wiadomo, najlepiej wplywa na proces zapamiętywania. Dziękujemy za zorganizowanie tego spotkania :)Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.