Logowanie

Dzień Dziecka 2018

Na Dzień Dziecka Rada Rodziców i nauczyciele przygotowali naszym uczniom wiele atrakcji. Odbyły sie zawody sportowe oraz "kinderbal" prowadzony przez animatorów. Bańki mydlane, makijaże, perfekcyjne fryzury, wyścigi i zabawy w tunelach, i workach, malowanie i wata cukrowa, po którą ustawiały sie długie kolejki. Szkołę odwiedziła też mała Pani Burmistrz, która towarzyszyła przy rozdawaniu konkursowych nagród. Dziękujemy w imieniu wszystkich uczniów :) Przypominamy, że aby obejrzec wszystkie zdjęcia, trzeba w galerii kliknąć "pokaż wszystko".Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.