Logowanie

Zajęcia pozalekcyjne w roku szk. 2017/18

Lp.

Nazwisko i imę

Typ zajęć

miejsce

 Dzień, godzina

klasa

1.

 

Bachmat Iwona

Zajęcia rozwijające  umiejetnosć uczenia się
i mocne strony uczenia się

 

sala nr 7

środa

16:15 – 16:10

 

V c

2.

Bernacik Justyna

Zajęcia artystyczno - rozwijające

sala nr 23

czwartek

15:30 – 16:10

II B

(10 ucz.)

 

3.

Cichocki Jarosław

Zajęcia wyrównacze

sala nr 15

poniedziałek

15:25 – 16:10

 

II Gim.

4.

Czarnecka Grażyna

Koło geograficzne

świetlica szkolna

poniedziałek

III Gim.

5.

Czarnecka Jolanta

Zajęcia rozwijajace
z biologii

sala nr  24

poniedziałek

15:25 – 16:10

 

VII a

(8 ucz.)

6.

 

Czech Katarzyna

Zajęcia matematyczne

sala nr 1

środa

11:40 – 12:25

III f

(8 ucz.)

7.

 

Czech Renata

Zajęcia artystyczne

mała sala gimnastyczna

wtorek

12:45 – 13:30

III A

8.

 

 

Dąbrowska – Rybak Marila

 

Zajęcia wyrównawcze
z języka niemieckiego

sala nr 28

wtorek

15:25 – 16:10

VII
 II, III G

(10 ucz.)

9.

Dębska Anna

 

Koło plastyczne

 

 

Zajęcia artystyczne

sala nr 6

 

 

sala nr 6

czwartek

14:35 – 15:20

 

czwartek

15:25 – 16:10

IV-VI

(15 ucz.)

 

VII

(9 ucz.)

10.

 

Duklas Ewa

Wyrównanie szans edukacyjnych

 

świetlica szkolna

poniedziałek

10:45- 11:30

III B

11.

Firek Ludmiła

Zajęcia rozwijające
z matematyki

 

sala nr 26

ponieziałek

8:00 – 8:45

II B i II C
G

 

12.

Firek Renata

 

Koło religijne

sala nr  33

środa

13:45 - 14:35

 

13.

Gniadek Marzena

Zajęcia rozwijające
 z matematyki

 

Koło matematyczne

sala nr 8

 

 

sala nr 8

wtorek

14:35 – 15:20

 

czwartek 

15:25 – 16:10

VII B

 

 

VII

14.

Gołka Paweł

Zajęcia rekreacyjno – sportowe

 

boisko szkolne

wtorek

I-VII

II-III G

15.

 

Górska Elżbieta

Zajęcia rozwijające

z biologii

sala nr  29

czwartek

14:30-15:30

III G

16.

 

Jarzębska Beata

Zajęcia matematyczne

sala nr 16

piątek

11:40 – 12:25

III b

(13 ucz.)

17.

Jatczyk Renata

Zajęcia szachowe

biblioteka

piątek

14:35 – 15:20

V -VI

18.

Jedwabna Iwona

 

 

Zajęcia usprawniające

sala gimnastyczna

poniedziałek

14:35 – 15:20

IV - VII

19.

Kacperczyk – Raczyńska Monika

Zajęcia przygotowujące do egzaminu na kartę rowerową .
Nadrabianie zaległości dla uczniów, kórzy długo nie byli obecni
w szkole

 

sala nr 12

poniedziałek

8:00 – 8:45

IV

 

 

IV - VI

20.

Kempka Bogusława

 

 

Gry i zabawy ruchowe

mała sala gimnastyczna

poniedziałek

15:25- 16:10

I a

21.

Kępa Magdalena

 

Edukcja zdrowotna

sala  6

poniedziałek

15:25 – 16:15

 

wszyscy chętni

22.

Klimczak Elżbieta

Chór szkolny

sala nr 14

czwartek

16:15 -17:00

 

 

23.

 

Kułak Grażyna

( s. Hiacenta)

Zajęcia z religii w ramach przygotowania do sakramentu Bierzmowania

 

sala nr 13

wtorek

15:25 – 16:10

 

III b G

24.

 

Kwaczyńska Aleksandra

Zajęcia artystyczne

sala nr 22

Czwartek

 15:25 – 16:10

 

II b

(8 ucz.)

25.

Lange Joanna

 

Gry i zabawy dydaktyczne

 

sala nr 10

poniedziałek

14:45 - 3 :30

I b

26.

 

Langowski Marcin

Koło historyczne

sala nr  7

 

 

 

 

czwartek

15:25 – 16:10

 

 

 

V

27.

 

Lisicka Agata

Zajęcia rozwijajace
z języka angielskiego

 

sala nr 25

Wtorek

14;35-15:20

IV -V

28.

Luchowska Katarzyna

 

Koło fizyczne

sala nr 26

czwartek

14: 35 – 15:20

III  a G

29.

Makowska Edyta

Koło języka polskiego – zajęcia rozwijające

 

sala nr 5

środa

14:35-15:20

III a G

30.

Malinowska Ewa

Zaęcia rozwijające
z języka polskiego oraz samorządność uczniowska

sala nr 5

wtorek

8:00 -8:45

V i VI oraz członkowie  rady i sekcji Samorządu Uczniowskiego

31.

 

Milczarek- Madej

Renata

Zajęcia rozwijajace
– piłka siatkowa

Hala OSi R

Tatar

poniedziałek

17:00 – 18:30

 

czwartek

15:30 – 17:00

IV,V i VI

 

 

„0” i I

 

32.

 

 

Moskwa Anna

Zajęcia dodatkowe
z języka angielskiego

sala nr 4

Wtorek

13:45 – 14:30

III e

 

33.

Nowak Justyna

Zajęcia usprawniające

mała sala gimnastyczna

 

wtorek

14:35 – 15:20

IV – VII

II –III G

34.

 

Nowicka Anna

Koło miłosników ziemi rawskiej

biblioteka

czwartek

14:30-15:30

VII
 II-III G

35.

 

Pacewicz  Miłosz

 

Zajęcia rozwijajace
z jezyka angielskiego

sala multimedialna

 

czwartek

13:45 – 14:30

 

V i VI

36.

Patuszczyk Anna

Zajęcia rozwijajace
z jezyka angielskiego

sala nr 22

czwartek

13:45 – 14:30

środa

12:45 – 13:30

(wymiennie co drugi tydzień

 

I d

 

37.

 

Romaldowska Mirosława

Koło chemiczne

sala nr 27

środa

14:3 – 15:20

III a G

38.

Rutkowska Daria

 

Zajęcia artystyczne

sala 21

wtorek

15:25 – 16:10

 

III d

39.

 

Sabat Sylwia

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego

 

sala nr 6

piątek

8;55 – 9:40

IV e

40.

Siekierzyńka Ewa

 

Zajęcia artystyczne

sala nr 10

poniedziałek

13:45 – 14:30

I c

41.

Sitarek Dorota

Zajęcia artystyczne

sala nr 16

środa

15:25 – 16:10

III e

 

42.

 

Siudzińska Urszula

Zajecia rozwijające z języka polskiego

sala nr 15

wtorek

14:35 – 15:20

VII

II a i II b G

III b III c G

43.

Stankiewicz Hanna

Zajęcia rozwijające – przyroda

 

sala nr 24

wtorek

14:35 – 15:20

 

44.

 

Stankiewicz Mariola

 

Koło języka polskiego – zajęcia rozwijające

sala nr 15

wtorek

15:25 – 16:10

IV

(24 ucz.)

45.

 

Starczewska Aneta

Zajęcia rozwijajace teatralne

 

sala nr 11

środa

15:25 – 16:10

III c

(15 ucz.)

46.

 

Trojanowska

Teresa

 

Koło matematyczne

sala nr 13

Poniedziałek

14:35 -15:20

II G

47.

Wasiak Jarosław

Zajęcia rozwijające z wychowania fizycznego

 

sala gimnastyczna

poniedziałek

17:00

II -VI

48.

 

 

Węgrzynowska Renata

 

Koło taneczne

sala gimnastyczna

środa

16;15 – 17:00

IV – VII

II, III G

49.

 

 

Wiszowata Ewa

Koło  radości

sala nr 12

wtorek

8:00- 8:45

I

50.

 

Wojtyska Jolanta

 

Zajęcia komputerowe

sala nr 30

wtorek

15:20 – 16:05

IV

(10 ucz.)

51.

 

Wołk Magdalena

Zajęcia rozwijające umiejętność ci uczenia się

sala multimedialna

piątek

8:45 – 9:40

VI c

52.

 

Wrona Renata

Zajecia rozwijające umiejetność uczenia się
i mocne strony ucznia

sala 1

czwartek

15:25 – 16:10

VII c

53.

 

 

Zdziechowska Monika

Zajęcia rozwijające z matematyki

sala nr 33

środa

11;40 – 12:25

I c

(8 ucz.)

54.

Zimecki Piotr

 

Zajęcia usprawniające

sala gimnastyczna

czwartek

10:45 – 11:30

IV

55.

Dobrosz Agata

Zajęcia artystyczne rozwijajace kreatywność

sala nr 33

czwartek

!2:32 - 13:30

IIa

56. Stankiewicz Kinga Zajęcia rozwijajace - koło matematyczne sala nr 33

poniedziałek

10:45 - !!:30

IIa

 

Podkategorie



Migawki artykułów

Podsumowanie I półrocza 2017/2018

Podczas apelu na sali gimnastycznej odbyło sie podsumowanie I półrocza bieżącego roku szkolnego. Pani Dyrektor gratulowała wszystkim wyróznionym za sukcesy naukowe i sportowe. W tym półroczu stypendia za wyniki w nauce otrzymało 124 uczniów, a stypendia za wyniki sportowe 15 uczniów. Nasi uczniowie osiagali również sukcesy artystyczne, jak chociażby I miejsce w Polsce Julii Lis z kl. VIIb w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Mój ulubiony bohater basniowy". Gratulujemy i wszystkim życzymy takich wyników i osiągnięć. Podczas apelu moglismy zobaczyć prezentację wydarzeń, które odbyły sie w szkole, miedzy innymi migawki z wizyty Pani Minister Edukacji, Anny Zalewskiej. Podobne podsumowanie odbyło się równiez dla klas I - III.   Dla zainteresowanych trochę statystyki...

Więcej…

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.