Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
w Rawie Mazowieckiej

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

 

ZAJĘCIA  DODATKOWE  (rozwijające, koła zainteresowań)

RODZAJ ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

TERMIN (DZIEŃ, GODZINA)

KLASA

NR SALI

Zajęcia kreatywne „Kodowanie na dywanie”

Anna Patuszczyk

piątek – 11.30 – 12.25

III d

22

Zajęcia kreatywne „Cztery pory roku” w plastyce, muzyce, teatrze.

Justyna Bernacik Zimecka

poniedziałek 16.15 – 17.00

I b

25

Zajęcia kreatywne chór szkolny

Anna Klimas

piątek 16.15 – 17.00

V-VI

9

Zajęcia kreatywne „To dopiero historia”

Barbara Gmaj

czwartek 15.25 – 16.10

VII

7

Zajęcia kreatywne „Moje dzieci kreatywne”

Katarzyna Czech

poniedziałek 11.30 – 12.25

I

23

Zajęcia kreatywne chemiczno - ekologiczne

Mirosława Romaldowska

wtorek14.35 – 15.20

VIII

27

wtorek 15.25 – 16.10

VII

27

Zajęcia kreatywne „Spotkanie ze sztuką”

Anna Dębska

czwartek 16.15 – 17.00

VI - VIII

9

Zajęcia taneczne IV-VIII

Renata Węgrzynowska

 

środa 16.15 – 17.00

IV- VIII

s. gimn.

Zajęcia taneczne II - III

poniedziałek 16.15 – 17.00

II - III

s. gimn.

Zajęcia kreatywne „Koło teatralne”

Aneta Starczewska

czwartek 11.40 – 12.25

II a

33

Zajęcia rozwijające kreatywność „ Spotkania z fascynującym światem fizyki” – koło fizyczne

Katarzyna Luchowska

czwartek 14.35 – 15.20

VIII

26

Zajęcia kreatywne „Z siatkówką na wesoło i zdrowo”

Renata Milczarek Madej

wtorek 16.15 – 17.00

VI

s. gimn.

Zajęcia kreatywne z języka angielskiego kl. VIII „let’s get busy”

Miłosz Pacewicz

poniedziałek 14.35 – 15.20

VIII b, VIII a

28

Zajęcia rozwijające kreatywność „Szkolni odkrywcy biologii”

Elżbieta Górska

poniedziałek 13.45 – 14.30

czwartek  9.50 – 10.35                 

VI

 

24

 

Zajęcia rozwijające kreatywność „Botanicy z jedynki”

 

poniedziałek 14.35 – 15.20

 

VII

24

 „Badam, eksperymentuję, odkrywam przyrodę”

poniedziałek  16.15 – 17.00                   

IV

24

Zajęcia rozwijające kreatywność „Kreatywne zajęcia plastyczne”

Joanna Gos

piątek 13.45 – 14.30

I c

 

Zajęcia sportowe

Jarosław Wasiak

wtorek 17.00 – 17.45

VIIId

s. gimn.

Zajęcia rozwijające kreatywność z matematyki „Pomyśl, policz, podaj”

Teresa Trojanowska

poniedziałek 8.00 – 8.45

środa 15.20 – 16.10

VI b, d, f

VIII a

 

Zajęcia rozwijające kreatywność

Hanna Stankiewicz

środa 13.45 – 14.30

IVb, VIa, Vb, VI f

24

piątek 10.45 – 11.30

Ve

24

Zajęcia rozwijające kreatywność z języka angielskiego „Let’s get busy”

Agata Lisicka

wtorek 8.00 – 8.45

VIa

28

środa 8.00 – 8.45

VIIIb, c

s. MMB

Zajęcia rozwijające kreatywność z wychowania fizycznego

Marcin Stolarek

czwartek 11.40 – 12.25

III d

s. gimn

czwartek 12.45 – 13.20

III a

s. gimn

Zajęcia artystyczne rozwijające kreatywność

Bogusława Kempka

czwartek 11.40 – 12.25

III a

16

Zajęcia rozwijające kreatywność „Spotkanie ze sztuką”

Dorota Sitarek

piątek 11.40 – 12.25

II c

20

„Potyczki z językiem polskim”

Małgorzata Dąbrowska

poniedziałek 15.25 – 16.10

II d

21

Zajęcia rozwijające kreatywność” Teatr dla każdego”

Jarosław Cichocki

wtorek 14.35 – 15.20

 

29

Zajęcia kreatywne „Poznajemy świat wokół nas”

Monika Zdziechowska

środa 8.00 – 8.45

III c

10

Zajęcia kreatywne „Kodowanie na dywanie”

Kinga Stankiewicz

wtorek 9.50 – 10.35

I e

31

Warsztaty bębnowe

Damian Gała

wtorek 15.25 – 17.00

 

mała s. gimn