KLAUZULA INFORMACYJNA

O nas

Utworzenie pracowni edukacyjnej  „Eko-Audytorium”przy Szkole Podstawowej nr 1                 im. T. Kościuszki w Rawie Mazowieckiej w ramach Konkursu  „Nasze ekologiczne pracownie”, organizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Całkowity koszt realizacji zadania objętego protokołem wynosił 55.036,00 zł, w tym 49.384,00 zł stanowiła dotacja z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej     w Łodzi.

/uploads/5eda1f7f9d6e9/pages/1/content//sprawozdanie z eko-audytorium (1).docx

Procedury Bezpieczeństwa epidemicznego obowiązujące na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Rawie Mazowieckiej

1.Procedury bezpieczeństwa epidemicznego obowiązujące na terenie szkoły
2.Higiena, czyszczenie i dezynfekcja pomieszczeń i powierzchni
3.Gastronomia
4.Procedura postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19
5.Procedury sprawnego przepływu informacji obowiązujące na terenie Szkoły Podstawowej nr 1
6.Procedura organizacji zajęć rewalidacyjnych i konsultacji uczniowskich
7.Procedura zapewnienia bezpieczeństwa w bibliotece szkolnej

Oświadczenia rodziców dotyczące uczęszczania dziecka/dzieci do szkoły

Oświadczenie rodziców - zgoda na udział w konsultacjach
Ankieta dla rodziców
Oświadczenie rodziców - oddział przedszkolny

Drodzy Rodzice

Zmiana dotychczasowego trybu życia i nauki oraz zagrożenie spowodowane pandemią koronowirusa mogą się niekorzystnie odbić na kondycji psychicznej dzieci i młodzieży.

Jeżeli zauważycie Państwo u swojego dziecka objawy stresu lub przygnębienia zapraszamy do telefonicznego  kontaktu z psychologiem, panią Beatą Paczkowską.

Pani psycholog oczekuje na telefony w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od godz. 12.30 do godz. 17.00, natomiast w środę w godz. 13.00 – 17.00

Numer telefonu: 781 700 307.

Zdalne nauczanie

Każdy uczeń SP1 może skorzystać z materiałów edukacyjnych przygotowanych przez nauczycieli, wykorzystując dziennik elektroniczny, ale również materiały edukacyjne można pobrać ze strony internetowej szkoły.
Jak pobrać materiały?
1. Wchodzimy na stronę internetową: www.sp1rawa.pl
2. Wybieramy zakładkę kadra lub zdalne nauczanie
3. Wybieramy swojego nauczyciela
4. Wybieramy dostęp ( w tym miejscu może pokazać się prośba o zalogowanie, używamy loginu i hasła otrzymanego od wychowawców)
5. Jesteśmy przekierowani na usługę OneDrive
6. Wchodzimy w to co nas interesuje lub nauczyciel przekazał do pracy w domu.

W przypadku braku możliwości zalogowania się do usługi Office365 prosimy o kontakt mailowy na adres: eoswiata@miastorawa.pl
Na stronie internetowej szkoły znajduje się aktywny email do wszystkich nauczycieli.

Jesteśmy bezpieczną szkołą, zwalczająca stereotypy, promująca humanistyczny system wartości i szacunek do tradycji. Zapewniamy uczniom wszechstronny rozwój i przyjazną atmosferę, jesteśmy szkołą szans i sukcesów, rozwijamy uczniów społecznie, uczymy wrażliwości, współdziałania w zespole, angażowania się w pracę na rzecz innych ludzi. Rozwijamy samorządność uczniowską i współpracę ze środowiskiem lokalnym.

Nasi uczniowie mają możliwość rozwijania swoich pasji, są przygotowywani do życia w zjednoczonej Europie i wprowadzani w świat kultury.

Miło nam zakomunikować, że w  czerwcu 2019r Szkoła Podstawowa nr 1 otrzymała zaszczytny tytuł SZKOŁY MISTRZÓW PROGRAMOWANIA.