KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Bieżące osiągnięcia

Konkurs o krajach niemieckojęzycznych

1 czerwca odbył się konkurs o krajach niemieckojęzycznych. Konkurs miał na celu poszerzanie wiedzy związanej z krajami niemieckojęzycznymi i rozbudzanie zainteresowania kulturą krajów niemieckiego obszaru językowego.

I miejsce Igor Mikina kl. IaII miejsce Adam Rogowski kl. IaIII miejsce Wojciech Nagórka kl. IdIII miejsce Marika Miller kl. IIcWyróżnienie Roksana Olszak kl. IaWyróżnienie Nikola Miałkowska kl. IaWszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom GRATULUJEMY:)

Zakładka do książki promująca czytelnictwo

W konkursie plastycznym zorganizowanym przez szkolną bibliotekę "Zakładka do książki promująca czytelnictwo" brali udział uczniowie klas "0" - IV. Prace były oceniane w trzech kategoriach wiekowych.

Konkurs fotograficzny

Ciekawą propozycją dla uczniów klas V-VIII był konkurs fotograficzny "Sleeveface-wszystkie twarze książek" zorganizowany przez szkolną bibliotekę.

Konkurs na kalendarz adwentowy

W grudniu 2020 r. już po raz trzeci odbył się szkolny konkurs na najciekawszy kalendarz adwentowy w języku angielskim lub niemieckim. Wzięło w nim udział 24 uczniów, a Komisja Konkursowa zadecydowała o wyróżnieniu 12 prac. Serdecznie gratulujemy!

Nasi uczniowie już po raz kolejny przystąpili do międzynarodowych projektów organizowanych w ramach platformy eTwinning. Za poprzedni otrzymali w czerwcu Krajową Odznakę Jakości eTwinning.

Uczniowie naszej szkoły Roxana Mydłowska 4b, Maria Daciów IIa, Marcel Lemański 7d, Filip Słodki i Jakub Trębacz 8b przeszli do półfinału międzynarodowego konkursu programistycznego Pix Programming Challenge.

W Powiatowym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez M.D.K. uczniowie naszej odnieśli sukcesy:W kategorii klas I-III Lena Fiuczek z klasy Ib otrzymała II nagrodę.W kategorii klas IV–VI Zuzanna Kielan z klasy IVa otrzymała II nagrodę.W tej samej kategorii Krzysztof Jagiełło z kl IVd otrzymał wyróżnienie

FINAŁ WOJEWÓDZKI BIEGÓW SZTAFETOWYCH

W dniu 19 października 2020 w Sieradzu odbył się Finał Wojewódzki Sztafetowych biegów przełajowych, Igrzyska dzieci. Drużyna chłopców zajęła III miejsce w województwie łódzkim. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w następnym roku.

Zawody półfinału biegów sztafetowych

W dniu 15 października 2020 odbyły się zawody SZS – ½ województwa, Igrzyska dzieci , dyscyplina – Sztafetowe biegi przełajowe. Drużyna chłopców zajęła I miejsce ½ województwa oraz awans do finału wojewódzkiego.