Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
w Rawie Mazowieckiej

Kadra

LISTA NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W RAWIE MAZOWIECKIEJ W ROKU SZKOLNYM 2018/2019.

Abramova Katarzyna - język angielski

Bachmat Iwona - nauczyciel, współorganizator kształcenia integracyjnego oraz kształcenia uczniów niepełnosprawnych

Bernacik-Zimecka Justyna - edukacja wczesnoszkolna

Borkowska Katarzyna - język polski

Borowiec Monika - pedagog szkolny

Cichocki Jarosław - język polski

Ciołek Magdalena - matematyka

Cyniak Marlena - edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

Czech Paulina - nauczyciel, współorganizator kształcenia integracyjnego oraz kształcenia uczniów niepełnosprawnych

Czech Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna

Czech Renata - edukacja wczesnoszkolna

Dąbrowska Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna

Dąbrowska-Rybak Maria - język niemiecki

Dębecka-Fiuczek Anna - edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna nauczyciel, współorganizator kształcenia integracyjnego oraz kształcenia uczniów niepełnosprawnych

Dębska Anna - plastyka

Dobrosz Agata - nauczyciel, współorganizator kształcenia integracyjnego oraz kształcenia uczniów niepełnosprawnych

Duklas Ewa - język niemiecki

Duszyńska Agnieszka -   edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

Dziubińska Ilona - matematyka

Firek Ludmiła - matematyka

Firek Renata - religia

Gajak Agata - edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

Gała Damian - religia

Gmaj Barbara - historia

Gniadek Marzena - matematyka

Golizda Zbigniew - historia

Gołka Paweł - wychowanie fizyczne

Góraj-Duda Karolina - pedagog szkolny

Górska Elżbieta - biologia i przyroda

Grygorowicz Marlena - edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

Janecki Przemysław - wychowanie fizyczne

Jankowski Hubert - edukacja dla bezpieczeństwa

Jarzębska Beata - edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

Jatczyk Renata - biblioteka szkolna

Jedwabna Iwona - wychowanie fizyczne

Kacperczyk-Raczyńska Monika - informatyka, technika, wychowanie do życia w rodzinie

Kaczmarek Małgorzata - język polski

Kamińska Anna - edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

Kamińska-Strzechowska Izabela - logopeda

Kempka Bogusława - edukacja wczesnoszkolna

Kępa Magdalena - wychowanie fizyczne

Klimczak Elżbieta - muzyka

Kocik Katarzyna - świetlica szkolna

Kołodzińska Agnieszka - technika, geografia

Korbus Katarzyna - edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

Kotusińska Iwona - informatyka, geografia

Kwaczyńska Aleksandra - nauczyciel, współorganizator kształcenia integracyjnego oraz kształcenia uczniów niepełnosprawnych

Lange Joanna - nauczyciel, współorganizator kształcenia integracyjnego oraz kształcenia uczniów niepełnosprawnych

Langowski Marcin - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie

Lesiak Marzena - świetlica szkolna

Leszczuk Dorota - informatyka

Lisicka Agata - język angielski

Luchowska Katarzyna - matematyka, fizyka

Majzner Anna - język angielski

Makowska Edyta - język polski

Malinowska Ewa - język polski

Milczarek-Madej Renata - wychowanie fizyczne

Miśkiewicz Adam - matematyka

Moskwa Anna - język angielski

Nowak Dominika - logopeda

Nowak Justyna - wychowanie fizyczne

Nowicka Anna - biblioteka szkolna

Olszewski Paweł - ksiądz- religia

Pacewicz Miłosz - język angielski

Patuszczyk Anna - edukacja wczesnoszkolna

Paczkowska Beata - psycholog

Przyborek Beata - nauczyciel, współorganizator kształcenia integracyjnego oraz kształcenia uczniów niepełnosprawnych

Romaldowska Mirosława - chemia, informatyka

Rutkowska Daria - edukacja wczesnoszkolna

Sabat Sylwia - język angielski

Sarna Monika- język rosyjski

Sekrecka Beata - edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

Siekierzyńska Ewa - nauczyciel, współorganizator kształcenia integracyjnego oraz kształcenia uczniów niepełnosprawnych

Sitarek Dorota - edukacja wczesnoszkolna

Siudzińska Anna - język hiszpański

Sowik Magda - świetlica szkolna

Stankiewicz Hanna - przyroda, biologia

Stankiewicz Kinga - edukacja wczesnoszkolna

Stankiewicz Mariola - język polski

Starczewska Aneta - edukacja wczesnoszkolna

Stolarek Agnieszka - edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

Stolarek Marcin - wychowanie fizyczne

Trojanowska Teresa - matematyka

Urbańska Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna

Wasiak Jarosław - wychowanie fizyczne

Wawrzyniak Aneta - język angielski

Węgrzynowska Renata - edukacja wczesnoszkolna

Wiszowata Ewa – siostra - religia

Wojtyska Jolanta - geografia, informatyka

Wołk Magdalena - nauczyciel, współorganizator kształcenia integracyjnego oraz kształcenia uczniów niepełnosprawnych

Wrona Renata - nauczyciel, współorganizator kształcenia integracyjnego oraz kształcenia uczniów niepełnosprawnych

Wujcik Agnieszka - pedagog szkolny

Zdziechowska Monika - edukacja wczesnoszkolna

Zimecki Piotr - wychowanie fizyczne