Spotkania informacyjne dla rodziców

Pani Katarzyna Urbańska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr1 serdecznie zaprasza rodziców dzieci przyjętych do klasy pierwszej i do oddziału przedszkolnego na spotkania informacyjne, które odbędą się:

• dla rodziców dzieci przyjętych do klasy pierwszej -  20 czerwca 2017 r. (wtorek) o godz. 1700
  • dla rodziców dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego  -  21 czerwca 2017 r. (środa) o godz. 1700 .

Miejsce spotkań – sala gimnastyczna.

Spotkanie z piłkarzami Widzewa

Kibice Widzewa mieli okazję spotkać się z przedstawicialami ulubionego klubu. Podczas spotkania został razegrany konkurs na temat historii Widzewa. Zwyciężyli chłopcy z III a gimnazjum. Gratulujemy. Po spotkaniu odbył się mecz piłkarski, w którym uczestniczyli zaproszeni goście.