Logowanie

Spotkania informacyjne dla rodziców

Pani Katarzyna Urbańska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr1 serdecznie zaprasza rodziców dzieci przyjętych do klasy pierwszej i do oddziału przedszkolnego na spotkania informacyjne, które odbędą się:

  • dla rodziców dzieci przyjętych do klasy pierwszej -  20 czerwca 2017 r. (wtorek) o godz. 1700
  • dla rodziców dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego  -  21 czerwca 2017 r. (środa) o godz. 1700 .

Miejsce spotkań – sala gimnastyczna.Migawki artykułów

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 marca 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Bardzo dobrze wypadł Bartosz Nowakowski z klasy VII b, który zajął I miejsce w grupie wiekowej - klasy VII i gimnazjalne. Bartek będzie reprezentował powiat rawski na etapie wojewódzkim konkursu. Życzymy mu kolejnych sukcesów.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.