Logowanie

Kwesta uliczna na rzecz stypendystów Fundacji Dzieło Nowego tysiąclecia z okazji Dnia Papieskiego

Wielu wolontariuszy z naszej szkoły wyruszyło na ulice, aby kwestować na rzecz uzdolnionej młodzieży z małych miejscowości. Uważaliśmy, że ważne jest wspieranie przedsięwzięć społecznych, głównie w dziedzinie edukacji i kultury. Puszki z zebranymi pieniążkami trafiły do sztabu akcji, mieszczącego się w Urzędzie Miasta. Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.