Logowanie

Kwesta uliczna na rzecz stypendystów Fundacji Dzieło Nowego tysiąclecia z okazji Dnia Papieskiego

Wielu wolontariuszy z naszej szkoły wyruszyło na ulice, aby kwestować na rzecz uzdolnionej młodzieży z małych miejscowości. Uważaliśmy, że ważne jest wspieranie przedsięwzięć społecznych, głównie w dziedzinie edukacji i kultury. Puszki z zebranymi pieniążkami trafiły do sztabu akcji, mieszczącego się w Urzędzie Miasta. Migawki artykułów

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 marca 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Bardzo dobrze wypadł Bartosz Nowakowski z klasy VII b, który zajął I miejsce w grupie wiekowej - klasy VII i gimnazjalne. Bartek będzie reprezentował powiat rawski na etapie wojewódzkim konkursu. Życzymy mu kolejnych sukcesów.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.