Innowacje pedagogiczne

Od 1 września 2016 r. do końca roku szkolnego 2016/2017 realizowana jest innowacja pedagogiczna:

Zdrowe II śniadanie w szkole „Chcesz żyć kolorowo to śniadanie jedz zdrowo!”

autorki: Renata Węgrzynowska, Aneta Starczewska i Katarzyna Czech

Od stycznia 2017 do czerwca 2017 r.

„Podróże małe i duże. Wędrówki po świecie.”  - Innowacja pedagogiczna W ZAKRESIE METODYCZNO - PROGRAMOWYM

autorka i realizatorka: Renata Węgrzynowska

CELE  INNOWACJI

• Rozwijanie postawy twórczej umożliwiającej dziecku adaptację do nowych warunków, przeżywanie, odkrywanie oraz reorganizowanie dotychczasowych doświadczeń.
  • Poznanie wybranych krajów .
  •  Wprowadzenie dziecka jako istoty społecznej w świat ludzi i stworzonej przez wieki kultury, obyczajowości, tradycji, norm i zwyczajów oraz historii państw .
  • Kształtowanie człowieka otwartego i tolerancyjnego wobec ludzi innych narodowości.

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)