Logowanie

Ogólnopolska akcja SPRZĄTANIE ŚWIATA

Co roku we wrześniu w naszej szkole bierzemy udział w akcji ekologicznej „Sprzątanie Świata". Nasi uczniowie organizują na lekcjach konkursy wiedzy i mówią o właściwej segregacji śmieci oraz przygotowują plakaty poświęcone  ochronie środowiska . 

Uczniowie klas  VI- tych wraz z wychowawcami wyruszają zaopatrzeni w worki na śmieci, rękawiczki jednorazowe oraz dobre humory.  Swoimi działaniami obejmujemy teren szkoły i park miejski, niestety, jak co roku, jest mnóstwo śmieci do zbierania. Uczniowie i nauczyciele wracają z workami pełnymi różnych odpadów. Po naszej akcji okolice szkoły i park miejski wyglądają czyściej i jeszcze ładniej. Migawki artykułów

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 marca 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Bardzo dobrze wypadł Bartosz Nowakowski z klasy VII b, który zajął I miejsce w grupie wiekowej - klasy VII i gimnazjalne. Bartek będzie reprezentował powiat rawski na etapie wojewódzkim konkursu. Życzymy mu kolejnych sukcesów.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.