Logowanie

Ogólnopolska akcja SPRZĄTANIE ŚWIATA

Co roku we wrześniu w naszej szkole bierzemy udział w akcji ekologicznej „Sprzątanie Świata". Nasi uczniowie organizują na lekcjach konkursy wiedzy i mówią o właściwej segregacji śmieci oraz przygotowują plakaty poświęcone  ochronie środowiska . 

Uczniowie klas  VI- tych wraz z wychowawcami wyruszają zaopatrzeni w worki na śmieci, rękawiczki jednorazowe oraz dobre humory.  Swoimi działaniami obejmujemy teren szkoły i park miejski, niestety, jak co roku, jest mnóstwo śmieci do zbierania. Uczniowie i nauczyciele wracają z workami pełnymi różnych odpadów. Po naszej akcji okolice szkoły i park miejski wyglądają czyściej i jeszcze ładniej. Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.