Logowanie

Narodowe Święto Konstytucji

Uroczystym apelem uczciliśmy w naszej szkole Święta Narodowe - Rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja i Święto Flagi Polskiej. Pan Zbigniew Golizda przypomnial nam tło historyczne, okoliczności i znaczenie dla Polski uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Program artystyczny przygotował chór szkolny i kl. VIb. Nad całością czuwali nauczyciele: p. Elzbieta Klimczak, p. Anna Wasilewska, p. Zbigniew Golizda, p. Paulina Czech i p. Milosz Pacewicz. Dziękujemy.Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.