Logowanie

Finał turnieju historycznego

Turniej historyczny dla uczniów klas starszych odbył sie tradycyjnie w Dniu Patrona Szkoły. W tym roku na forum publicznym rywalizowali zwyciężcy eliminacji międzyklasowych - cztery drużyny z klas IV - VI i równiez cztery z klas VII i II oraz III gimnazjalnej. Rywalizacja byla zacięta, a wiedza uczestników imponująca. Na zakończenie uroczystości czlonkowie Samorządu Uczniowskiego przekazali wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły najserdeczniejsze zyczenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej i wręczyli kwiaty dyrekcji szkoły.    Migawki artykułów

Podsumowanie I półrocza 2017/2018

Podczas apelu na sali gimnastycznej odbyło sie podsumowanie I półrocza bieżącego roku szkolnego. Pani Dyrektor gratulowała wszystkim wyróznionym za sukcesy naukowe i sportowe. W tym półroczu stypendia za wyniki w nauce otrzymało 124 uczniów, a stypendia za wyniki sportowe 15 uczniów. Nasi uczniowie osiagali również sukcesy artystyczne, jak chociażby I miejsce w Polsce Julii Lis z kl. VIIb w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Mój ulubiony bohater basniowy". Gratulujemy i wszystkim życzymy takich wyników i osiągnięć. Podczas apelu moglismy zobaczyć prezentację wydarzeń, które odbyły sie w szkole, miedzy innymi migawki z wizyty Pani Minister Edukacji, Anny Zalewskiej. Podobne podsumowanie odbyło się równiez dla klas I - III.   Dla zainteresowanych trochę statystyki...

Więcej…

Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.