Logowanie

Finał turnieju historycznego

Turniej historyczny dla uczniów klas starszych odbył sie tradycyjnie w Dniu Patrona Szkoły. W tym roku na forum publicznym rywalizowali zwyciężcy eliminacji międzyklasowych - cztery drużyny z klas IV - VI i równiez cztery z klas VII i II oraz III gimnazjalnej. Rywalizacja byla zacięta, a wiedza uczestników imponująca. Na zakończenie uroczystości czlonkowie Samorządu Uczniowskiego przekazali wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły najserdeczniejsze zyczenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej i wręczyli kwiaty dyrekcji szkoły.    Migawki artykułów

Już czytamy!

Uczniowie klas pierwszych poznali już wszystkie literki i rozszerzony alfabet. Do biblioteki przychqdzą od dawna, jednak uroczystość pasowania na czytelnika była ważnym dla nich wydarzeniem. Uczniowie klasy IIIa i IIIe przygotowali przedstawienie i konkursy dla swoich młodszych kolegów. Na pamiątkę spotkania wszyscy otrzymali zalkładki do książek. 


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.