Bożonarodzeniowe turnieje i przedstawienie

Jak co roku w naszej szkole odbyły sie Turnieje Bożonarodzeniowe. Przedstawiciele klas odpowiadali na pytania z wiedzy o Bożym Narodzeniu i zwyczajach z nim związanych. Gratulujemy zwycięzcom :) W tym roku Turniej odbył sie na dwie zmiany. Jest bardzo dużo zdjęć więc przypominamy, że aby zobaczyć wszystkie trzeba kliknąć w galerii "Pokaż wszystko".

Już czytamy!

Uczniowie klas pierwszych poznali już wszystkie literki i rozszerzony alfabet. Do biblioteki przychqdzą od dawna, jednak uroczystość pasowania na czytelnika była ważnym dla nich wydarzeniem. Uczniowie klasy IIIa i IIIe przygotowali przedstawienie i konkursy dla swoich młodszych kolegów. Na pamiątkę spotkania wszyscy otrzymali zalkładki do książek.