Logowanie

Warsztaty dziennikarskie

Warsztaty dziennikarskie odbywały się pod kierunkiem dwóch dziennikarzy: prasowego - Ryszarda Poradowskiego (redaktor "Gazety Rzgowskiej") oraz radiowo-prasowego - Adama Owczarka (obecnie dziennikarz Radia Łódź i współpracownik "Angory"). Podczas warsztatów uczniowie pozyskali wiedzę dotyczącą tworzenia informacji prasowej i takie informacje pisali. Następnie były one omówione przez prowadzących. Ponadto uczniowie dowiedzieli się, jak należy tworzyć gazetkę szkolną. Migawki artykułów

Już czytamy!

Uczniowie klas pierwszych poznali już wszystkie literki i rozszerzony alfabet. Do biblioteki przychqdzą od dawna, jednak uroczystość pasowania na czytelnika była ważnym dla nich wydarzeniem. Uczniowie klasy IIIa i IIIe przygotowali przedstawienie i konkursy dla swoich młodszych kolegów. Na pamiątkę spotkania wszyscy otrzymali zalkładki do książek. 


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.