Logowanie

Warsztaty dziennikarskie

Warsztaty dziennikarskie odbywały się pod kierunkiem dwóch dziennikarzy: prasowego - Ryszarda Poradowskiego (redaktor "Gazety Rzgowskiej") oraz radiowo-prasowego - Adama Owczarka (obecnie dziennikarz Radia Łódź i współpracownik "Angory"). Podczas warsztatów uczniowie pozyskali wiedzę dotyczącą tworzenia informacji prasowej i takie informacje pisali. Następnie były one omówione przez prowadzących. Ponadto uczniowie dowiedzieli się, jak należy tworzyć gazetkę szkolną. Migawki artykułów

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 13 marca 2018 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rawie Mazowieckiej odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Bardzo dobrze wypadł Bartosz Nowakowski z klasy VII b, który zajął I miejsce w grupie wiekowej - klasy VII i gimnazjalne. Bartek będzie reprezentował powiat rawski na etapie wojewódzkim konkursu. Życzymy mu kolejnych sukcesów.


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.