Logowanie

Warsztaty dziennikarskie

Warsztaty dziennikarskie odbywały się pod kierunkiem dwóch dziennikarzy: prasowego - Ryszarda Poradowskiego (redaktor "Gazety Rzgowskiej") oraz radiowo-prasowego - Adama Owczarka (obecnie dziennikarz Radia Łódź i współpracownik "Angory"). Podczas warsztatów uczniowie pozyskali wiedzę dotyczącą tworzenia informacji prasowej i takie informacje pisali. Następnie były one omówione przez prowadzących. Ponadto uczniowie dowiedzieli się, jak należy tworzyć gazetkę szkolną. Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.