Logowanie

Święta Narodowe

227 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Święto Flagi Narodowej. Święto Pracy. Uczniowie naszej szkoły uczcili te święta piękną inscenizcją słowno - muzyczną godną desek prawdziwej teatralnej sceny. W korytarzu szkoły mozna ogladać prace uczniów przygotowane na konkursy z okazjii 100 lat niepodległości Polski. Szczególne wrażenie robią białe orły wykonane w róznych technikach plastycznych pod kierunkiem pani A. Dębskiej. Wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy przygotowali to przedstawiwnie serdecznie dziękujemy.

Po programie artystycznym odbyło sie rozdanie nagród w szkolnym konkursie recytatorskim zatytułowanym "Tobie Polsko!" oraz w konkursie czytelniczym "Świat baśni Andersena". (przypominam, że aby obejrzeć wszystkie zdjęcia, trzeba w galerii kliknąć "pokaż wszystko") :)Migawki artykułów

Już czytamy!

Uczniowie klas pierwszych poznali już wszystkie literki i rozszerzony alfabet. Do biblioteki przychqdzą od dawna, jednak uroczystość pasowania na czytelnika była ważnym dla nich wydarzeniem. Uczniowie klasy IIIa i IIIe przygotowali przedstawienie i konkursy dla swoich młodszych kolegów. Na pamiątkę spotkania wszyscy otrzymali zalkładki do książek. 


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.