Logowanie

Święta Narodowe

227 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Święto Flagi Narodowej. Święto Pracy. Uczniowie naszej szkoły uczcili te święta piękną inscenizcją słowno - muzyczną godną desek prawdziwej teatralnej sceny. W korytarzu szkoły mozna ogladać prace uczniów przygotowane na konkursy z okazjii 100 lat niepodległości Polski. Szczególne wrażenie robią białe orły wykonane w róznych technikach plastycznych pod kierunkiem pani A. Dębskiej. Wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy przygotowali to przedstawiwnie serdecznie dziękujemy.

Po programie artystycznym odbyło sie rozdanie nagród w szkolnym konkursie recytatorskim zatytułowanym "Tobie Polsko!" oraz w konkursie czytelniczym "Świat baśni Andersena". (przypominam, że aby obejrzeć wszystkie zdjęcia, trzeba w galerii kliknąć "pokaż wszystko") :)Migawki artykułów

Bezpieczne wakacje 2018

Na apelu panowie policjanci powiedzieli nam o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wolnym od nauki. Szczególnie przestrzegali przed kontaktami z nieznajomymi osobami i przyjmowaniem ich propozycji spędzania wolnego czasu.Druga część apelu była poświęcona bezpieczeństwu przebywania nad wodą i kąpieli. Tę część poprowadzili nasi panowie wuefiści, którym serdecznie dziękujemy za przestrogi i informacje :)


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.